Poslední komentáře

Nabídka školení Access 2003

MS Access 2003
Nacházíte se v kategorii školení MS Access 2003. Školení uvedená v této kategorii jsou seřazena dle náročnosti na účastníky a pokročilosti obsahu. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Access 2003 pro začátečníky

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 385,- Kč s DPH / 4 450,- Kč bez DPH

Školení seznámí účastníky s tvorbou jednoduchých relačních databází v programu MS Access 2003. Naučí je vytvářet tabulky pro ukládání dat, dotazy pro třídění a řazení dat, formuláře pro zadávání dat a sestavy pro tisk dat. Posluchači se naučí použít všechny tyto nástroje v jednotné databázové aplikaci.

Školení MS Access 2003 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 990,- Kč s DPH / 4 950,- Kč bez DPH

Školení je určeno všem, kteří již mají základní znalost programu MS Access a chtějí si svoje znalosti dále prohloubit. Na tomto školení se zabýváme detailním popisem jednotlivých objektů databáze (tabulky pro ukládání dat, dotazy pro třídění a řazení dat, formuláře pro zadávání dat a sestavy pro tisk dat) a naučíme se tyto objekty navrhovat, vytvářet a sestavovat do databázové aplikace. Naučíme se v databázi využívat další nástroje, jako jsou makra, uživatelské panely nástrojů, nabídkové pruhy. Seznámíme se i se základy jazyka Visual Basic.

Školení MS Access 2003 - VBA - Visual Basic for Applications

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 990,- Kč s DPH / 4 950,- Kč bez DPH

Toto školení seznámí účastníky s programováním v jazyce Visual Basic v aplikaci MS Access. Účastníci se naučí používat editor jazyka Visual Basic a vytváření událostních procedur a funkcí. Dále je naučíme pracovat se strukturou objektů MS Accessu, jejich metodami a funkcemi. Vše bohatě dokumentováno názornými příklady.