Poslední komentáře

Nabídka školení MS Excel 2003

MS Excel 2003
Nacházíte se v kategorii školení MS Excel 2003. Školení uvedená v této kategorii jsou seřazena dle náročnosti na účastníky a pokročilosti obsahu. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Excel 2003 - pro začátečníky

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Školení vás seznámí se základními způsoby práce v tomto tabulkovém procesoru. Naučíte se jednoduše a spolehlivě ovládat pracovní prostředí Excelu 2003, po absolvování si vždy poradíte s formátováním tabulek, zvládnete jednoduché i komplexnější výpočty a naučíte se pracovat s filtrováním a řazením dat a s dalšími tzv. databázovými nástroji. Dále budete umět vkládat a upravovat obrázky, tabulky, grafy a další prvky přesně tak, jak zrovna budete potřebovat.

Školení MS Excel 2003 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Na tomto školení bude kladen důraz na výpočty, formátování, grafy a databázové nástroje. Školení je vedeno praktickou formou, obsahuje mnoho užitečných cvičení.

Školení MS Excel 2003 - Pro manažery a ekonomy

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 385,- Kč s DPH / 4 450,- Kč bez DPH

Toto třídenní kondiční školení je určeno pro všechny z vás, kteří v Excelu pravidelně pracujete, připravujete nebo zpracováváte ekonomické analýzy a rádi si rozšíříte obzor, případně hledáte zjednodušení pro vaše postupy. Školení se věnuje způsobům modelování a simulacím reálných ekonomických situací v prostředí Microsoft Excel 2003.

Školení MS Excel 2003 - Kontingenční tabulky

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Kontingenční tabulky patří mezi nejpraktičtější nástroje Excelu. Díky kontingenčním tabulkám dokážete zrychlit tvorbu souhrnných tabulek a zásadně si ušetřit práci i čas. Na tomto školení se na praktických ukázkách a příkladech dozvíte, jak s kontingenčními tabulkami pracovat od úplných základů až po velmi komplexní situace.

Školení MS Excel 2003 - Vzorce a funkce

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Potřebujete v Excelu především počítat? Potom je školení vhodné přímo pro vás. Jednodenní školení přináší základní i rozšířené principy aritmetických, logických a textových výpočtů. Vše formou praktických cvičení.