Poslední komentáře

Nabídka školení MS Excel 2010

MS Excel 2010
Vyberte si z široké nabídky to nejlepší školení MS Excel 2010. Naše školení jsou seřazena dle náročnosti, nabízíme školení pro začátečníky i velmi pokročilé uživatele a programátory Excelu. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Excel 2010 - pro začátečníky

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Na školení vás seznámíme se základními způsoby práce v tomto tabulkovém procesoru. Naučíte se jednoduše a spolehlivě ovládat pracovní prostředí Excelu 2010, po absolvování si vždy poradíte s formátováním tabulek, zvládnete jednoduché i komplexnější výpočty a naučíte se pracovat s filtrováním a řazením dat a s dalšími tzv. databázovými nástroji. Dále budete umět vkládat a upravovat obrázky, tabulky, grafy a další prvky přesně tak, jak zrovna budete potřebovat.

Školení MS Excel 2010 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Školení je určeno pro všechny z vás, kteří v Excelu již nějakou dobu pracujete a potřebujete „vyladit“ některé činnosti a dále se chcete dozvědět o možnostech a nástrojích, které Excel nabízí, a které nemusí být na první pohled zřejmé k využití. Na tomto školení bude kladen důraz na výpočty, formátování, grafy a databázové nástroje.

Školení MS Excel 2010 pro mírně pokročilé uživatele

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Toto školení je vhodné pro všechny mírně pokročilé uživatele, tedy zájemce o školení, kteří prostředí MS Excelu alespoň trochu znají a rádi by si upevnili znalosti, případně odstranili některé běžně prováděné chyby. Jedná se spíše o kondiční než úvodní školení. Obsah školení lze upravovat i během výuky dle konkrétních potřeb účastníků školení.

Školení MS Excel 2010 - Kontingenční tabulky

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Díky kontingenčním tabulkám dokážete zrychlit tvorbu souhrnných tabulek a naprosto zásadně ušetřit práci a čas. Na tomto školení se na praktických ukázkách a příkladech dozvíte, jak s kontingenčními tabulkami pracovat od úplných základů až po velmi komplexní situace.

Školení MS Excel 2010 - Vzorce a funkce

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Potřebujete v Excelu především počítat? Potom je toto školení vhodné přímo pro vás. V pěti hodinách vás naučíme základní i rozšířené principy aritmetických, logických a textových a dalších výpočtů.

Školení MS Excel 2010 - Makra, Formuláře, Základy programování

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 4 175,- Kč s DPH / 3 450,- Kč bez DPH

Školení seznámí účastníky s tvorbou maker a s problematikou tvorby a úpravy automatizačních procesů za pomoci jazyka Visual Basic v MS Excelu. Naučí účastníky vytvářet událostní procedury a funkce. Seznámí v základu se strukturou objektů MS Excelu, jejich metodami a funkcemi. Vše bohatě dokumentováno názornými příklady.

Školení MS Excel 2010 - Pro manažery a ekonomy

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 385,- Kč s DPH / 4 450,- Kč bez DPH

Naše třídenní kondiční školení je určeno pro všechny z vás, kteří v Excelu pravidelně pracujete, připravujete nebo zpracováváte ekonomické analýzy a rádi si rozšíříte obzor, případně hledáte zjednodušení pro vaše postupy. Školení se věnuje způsobům modelování a simulacím reálných ekonomických situací v prostředí Microsoft Excel 2010.

Novinky v Excelu 2010

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Přecházíte z některé starší verze Excelu na Excel 2010? Na školení vás uvedeme do všech podstatných novinek bez zdlouhavého zkoumání metodou pokus - omyl. Vše rychle a srozumitelně. Využijte potenciál nového Excelu naplno!

Školení se zaměřením na grafy v MS Excel 2010

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Toto školení je určeno pro všechny z vás, kteří v Excelu již pracujete a potřebujete opravdu dobře a spolehlivě zvládnout problematiku grafů. Na školení vás naučíme všechny náležitosti týkající se grafů do úplných začátků, až po velmi komplexní situace. Po absolvování školení se budete bezpečně orientovat ve všech 73 podtypech grafů, naučíte se je zobrazovat přesně, jak potřebujete, včetně vedlejších os, chybových úseček, trendů a dalších náležitostí. Taktéž se naučíte vytvářet vlastní grafy a sdílet je s kolegy nebo obchodními partnery.

Školení MS Excel 2010 - VBA I. - Visual Basic for Applications

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 990,- Kč s DPH / 4 950,- Kč bez DPH

Školení seznámí účastníky s programováním v jazyce Visual Basic v aplikaci MS Excel. Naučí se používat editor jazyka Visual Basic, naučí se vytvářet událostní procedury a funkce. Seznámí se se strukturou objektů MS Excelu, jejich metodami a funkcemi. Vše bohatě dokumentováno názornými příklady.

Školení MS Excel 2010 - VBA II. - Visual Basic for Applications

Délka školení: 15 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 7 139,- Kč s DPH / 5 900,- Kč bez DPH

Toto pokročilé školení je určeno všem programátorům v jazyce Visual Basic for Applications, kteří si chtějí dále prohloubit svoje znalosti získané v základním školení. Školení se věnuje typickým tématům automatického zpracování tabulek a souborů pomocí VBA, probírat se budou také formuláře a ovládací prvky. Výuka je založena na složitějších příkladech z praxe.