Poslední komentáře

Nabídka školení MS PowerPoint 2003

MS PowerPoint 2003
Nacházíte se v kategorii školení MS PowerPoint 2003. Školení uvedená v této kategorii jsou seřazena dle náročnosti na účastníky a pokročilosti obsahu. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS PowerPoint 2003 pro začátečníky

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Smyslem základního školení MS PowerPoint 2003 je nabídnout ucelený přehled možností programu na vytváření prezentací. Na školení se naučíte spolehlivě PowerPoint ovládat, tedy pracovat se stránkami (snímky) prezentace, zvládnete dle svých potřeb formátovat písemný obsah i vkládat i vytvářet nejrůznější tabulky, obrázky, grafy, organizační struktury a další schémata. Taktéž se dozvíte, jak hotovou prezentaci přednášet konkrétnímu publiku a mnoho dalších praktických informací.

Školení MS PowerPoint 2003 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Na tomto školení se naučíte pracovat s pokročilejšími nástroji PowerPointu. Po absolvování školení budete schopni vytvořit prezentaci přesně dle vašich potřeb – např. dle korporátních požadavků na písma, barvy a další prvky. Taktéž se dozvíte, jaké jsou možnosti PowerPointu při vytváření středně dlouhých i dlouhých prezentací, dále bude kladen důraz strukturování animací, efektů a na audio a video obsah.