Poslední komentáře

Nabídka školení MS Word 2003

MS Word 2003
Nacházíte se v kategorii školení MS Word 2003. Školení uvedená v této kategorii jsou seřazena dle náročnosti na účastníky a pokročilosti obsahu. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Word 2003 pro začátečníky

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Na úvodním školení programu MS Word 2003 získáte všeobecný přehled možností tohoto textového editoru a osvojíte si základní způsoby práce a ovládání. Naučíte se rychle a spolehlivě upravovat texty, vkládat obrázky, tabulky a další prvky. Nedílnou součástí školení jsou správné způsoby ukládání a tisku.

Školení MS Word 2003 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Školení je určeno pro všechny z vás, kteří ve Wordu již nějakou dobu pracujete a potřebujete „vyladit“ některé činnosti a dále se chcete dozvědět o možnostech a nástrojích, které Word nabízí, a které nemusí být na první pohled zřejmé používat. Po absolvování toho školení budete mj. bezpečně zvládat práci s víceúrovňovými seznamy, styly, složitějšími tabulkami, hromadnou korespondencí a formulářovými prvky.

Školení MS Word 2003 - Hromadná korespondence

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Na školení Word 2003 – Hromadná korespondence se naučíte připravit váš dokument na hromadnou distribuci formou štítků, obálek, seznamů, především ale dokumentů a dopisů. Školení je vedeno praktickou formou a účastníci si požadovanou problematiku osvojí na mnoha příkladech a praktických cvičeních.