Poslední komentáře

Nabídka školení MS Word 2010

MS Word 2010
Vyberte si z široké nabídky to nejlepší školení MS Word 2010. Naše školení jsou seřazena dle náročnosti, nabízíme školení pro začátečníky i velmi pokročilé uživatele a dokonce i školení programování. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Word 2010 pro začátečníky

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Na školení si osvojíte základní způsoby práce v tomto textovém editoru. Na praktických příkladech se spolehlivě naučíte ovládat pracovní prostředí Wordu 2010, poradíte si s formátováním textů a budete umět vložit obrázky, tabulky a další prvky přesně tak, jak zrovna potřebujete.

Školení MS Word 2010 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Po absolvování školení budete mj. bezpečně zvládat práci s víceúrovňovými seznamy, styly, složitějšími tabulkami, hromadnou korespondencí a formulářovými prvky. Školení je určeno pro všechny z vás, kteří ve Wordu již nějakou dobu pracujete a potřebujete „vyladit“ některé činnosti a dále se chcete dozvědět o možnostech a nástrojích, které Word 2010 nabízí a které nemusí být na první pohled zřejmé používat.

Školení MS Word 2010 - Hromadná korespondence

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Na školení se naučíte hromadně tisknout a distribuovat dopisy, obálky, štítky, prezenční listiny, faktury a další dokumenty. Taktéž se naučíte hromadně odesílat e-maily nebo faxy.

Školení MS Word 2010 - Práce s dlouhými dokumenty

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Cílem školení je nabídnout ucelený přehled nástrojů pro práci s dlouhými dokumenty. Naučíte se spolehlivě zvládat dokumenty o rozsahu desítek či stovek stránek, ať už vlastně vytvářených či dodaných vašimi kolegy nebo klienty. Po absolvování školení budete zvládat nástroje pro správu bibliografií a citací, komplexní křížové odkazy, vnořování dokumentů do dokumentů a mnoho dalších praktických nástrojů Wordu užitečných při práci s dlouhými dokumenty.

Školení MS Word 2010 - Makra, formuláře a VBA programování

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 385,- Kč s DPH / 4 450,- Kč bez DPH

Zvládněte základy programování ve Wordu 2010. Na praktických příkladech se naučíte vytvářet formuláře pro sběr dat a způsoby ukládání formulářových dat v databázi. Taktéž získáte znalosti automatizovaného vytváření formulářů a automatizovaného načítání obsahu formulářů. Součástí školení bude tvorba a úprava maker ve Wordu a základy programovacího jazyka Visual Basic for Applications.

Školení MS Word 2010 - Novinky

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 360,- Kč s DPH / 1 950,- Kč bez DPH

Školení je zaměřeno na představení novinek ve Wordu 2010.