Poslední komentáře

Nabídka školení MS Word 2011 pro Apple

MS Word 2011
Vyberte si z naší nabídky školení MS Word 2011 pro Apple Mac. Naše školení jsou seřazena dle náročnosti. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Word 2011 pro začátečníky

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 3 570,- Kč s DPH / 2 950,- Kč bez DPH

Naučte se spolehlivě pracovat v MS Wordu na vašem Apple Mac. Po absolvování základního školení MS Word 2011 for Mac budete zvládat tvorbu základních a i delších dokumentů. Naučíte se zakládat a spravovat dokumenty, formátovat obsah, vkládat obrázky, tabulky, multimediální obsah a začleňovat další užitečné objekty do dokumentů. Dále zvládnete výstupy a tisková nastavení tak, aby výsledný dokument splňoval jejich potřeby. A mnoho dalšího.

Školení MS Word 2011 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 3 570,- Kč s DPH / 2 950,- Kč bez DPH

Na školení MS Word 2011 for Mac pro pokročilé uživatele se naučíte rychle formátovat dokumenty, zvládnete úpravu dlouhých textů za pomoci vlastních stylů, šablon a motivů. Dále se naučíte generovat obsahy dokumentů, rejstříky. Nedílnou součástí školení je předvedení hromadné tvorby dokumentů, obálek a štítků za pomoci nástroje Hromadná korespondence (Mail Merge Manager) a automatizace při tvorbě obsahu za pomoci maker.

Školení MS Word 2011 - Hromadná korespondence

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 481,- Kč s DPH / 2 050,- Kč bez DPH

Na našem školení se naučíte hromadně tisknout nebo distribuovat popisky na obálky a štítky, tvořit hromadné dopisy se správným oslovováním dle pravidel češtiny, tisknout prezenční listiny, seznamy a dokonce odesílat hromadné e-maily. To vše v MS Word 2011 for Apple Mac, konkrétně v nástroji Mail Merge Manager - Správci hromadné korespondence.