Poslední komentáře

Amazon Web Services - kurzy a školení

Amazon Web Services

Co je to cloud a jaký má dopad na svět kolem nás

Délka školení: 4 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 4 780,- Kč s DPH / 3 950,- Kč bez DPH

Po absolvování našeho školení pochopíte, proč jsou cloudové služby v dnešní době tak důležité a proč je v každé perspektivní společnosti kolem tohoto tématu tolik rozruchu. Na školení vám vysvětlíme terminologii, představíme dostupné technologie i aktuální trendy. Při výuce jsou představeny souvislosti mezi firemní kulturou, novými technologiemi a jejich neustálým vzájemným ovlivňováním, tedy sledováním vlastností, které musí být zřetelné v každé moderně řízené organizaci.

Úvod do Amazon Web Services

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 9 620,- Kč s DPH / 7 950,- Kč bez DPH

Na názorných ukázkách vám představíme přehled všech klíčových nástrojů a služeb obsažených v Amazon Web Services. Služeb je nyní více než 80 a na na školení je představíme v kompaktním balíku a logických souvislostech.

Technický úvod do AWS

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 12 040,- Kč s DPH / 9 950,- Kč bez DPH

Rozhodli jste se investovat do Amazon Web Services a hledáte technický přehled základních služeb, jak AWS funguje, abyste si ujasnili pojmy a nároky vašeho vlastního produktu. Toto školení předpokládá, že již dobře víte, jak cloud funguje a jaké jsou jeho výhody a mentalita.

Školení DevOps

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 11 556,- Kč s DPH / 9 550,- Kč bez DPH

Konkrétní nástroje jsou irelevantní, ale DevOps přináší developerskou kulturu do všech koutů firmy. Přednáška obsahuje rovněž ukázky demonstrující DevOps styl práce a související nástroje.