Poslední komentáře

Nabídka školení Microsoft Word

Microsoft Word
Vyberte si z široké nabídky to nejlepší školení Microsoft Word. Naše školení jsou seřazena dle náročnosti, nabízíme školení pro začátečníky i velmi pokročilé uživatele a dokonce i školení programování. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Výuku lze uskutečnit i online na dálku.

Školení MS Word pro začátečníky

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 3 570,- Kč s DPH / 2 950,- Kč bez DPH

Na školení si osvojíte základní způsoby práce v tomto textovém editoru. Na praktických příkladech se spolehlivě naučíte ovládat pracovní prostředí Wordu, poradíte si s formátováním textů a budete umět vložit obrázky, tabulky a další prvky přesně tak, jak zrovna potřebujete.

Školení MS Word pro pokročilé uživatele

Délka školení: 8 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 3 570,- Kč s DPH / 2 950,- Kč bez DPH

Po absolvování školení budete mj. bezpečně zvládat práci s víceúrovňovými seznamy, styly, složitějšími tabulkami, hromadnou korespondencí a formulářovými prvky. Školení je určeno pro všechny z vás, kteří ve Wordu již pracujete a potřebujete „vyladit“ některé činnosti a potřebujete poznat profi nástroje na správu dokumentů.

Školení MS Word - Novinky

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Školení je zaměřeno na představení novinek ve Wordu.
Pokud nebude dohodnuto jinak, výuka proběhne ve Wordu 2021, nicméně školení je vhodné pro všechny uživatele Wordu 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 2021, případně Microsoft 365.

Školení MS Word - Makra, formuláře a VBA programování

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 8 410,- Kč s DPH / 6 950,- Kč bez DPH

Zvládněte základy programování ve Wordu. Na praktických příkladech se naučíte vytvářet formuláře pro sběr dat a způsoby ukládání formulářových dat v databázi. Taktéž získáte znalosti automatizovaného vytváření formulářů a automatizovaného načítání obsahu formulářů. Součástí školení bude tvorba a úprava maker ve Wordu a základy programovacího jazyka Visual Basic for Applications.

Školení MS Word - Práce s dlouhými dokumenty

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Cílem školení je nabídnout ucelený přehled nástrojů pro práci s dlouhými dokumenty. Naučíte se spolehlivě zvládat dokumenty o rozsahu desítek či stovek stránek, ať už vlastně vytvářených či dodaných vašimi kolegy nebo klienty. Po absolvování školení budete zvládat nástroje pro správu bibliografií a citací, komplexní křížové odkazy, vnořování dokumentů do dokumentů a mnoho dalších praktických nástrojů Wordu užitečných při práci s dlouhými dokumenty.

Školení MS Word - Hromadná korespondence

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 965,- Kč s DPH / 2 450,- Kč bez DPH

Na školení se naučíte hromadně tisknout a distribuovat dopisy, obálky, štítky, prezenční listiny, faktury a další dokumenty. Taktéž se naučíte hromadně odesílat e-maily nebo faxy.