Poslední komentáře

Nabídka školení MS Excel 2011 pro Apple

MS Excel 2011
Nacházíte se v kategorii školení MS Excel 2011 for Mac. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení MS Excel 2011 - pro začátečníky

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 3 570,- Kč s DPH / 2 950,- Kč bez DPH

Na školení vás naučíme tvořit a formátovat tabulky, zvládnete tvorbu a úpravu základních vzorců a funkcí, dokážete vizualizovat data za pomoci grafů a v neposlední řadě se naučíte třídit data za pomoci filtrů, řazení, seskupování, souhrnů a kontingenčních tabulek. Školení je vedeno srozumitelnou a pro účastníky školení vstřícnou formou.

Školení MS Excel 2011 pro pokročilé uživatele

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 3 570,- Kč s DPH / 2 950,- Kč bez DPH

Pokročilé školení MS Excel 2011 for Apple Mac účastníky seznámí především s tvorbou komplexních výpočtů, složitějších grafů a nástrojů na analýzu dat. Účastníci se taktéž naučí podrobnou správu nástroje Kontingenční tabulky (Pivot Tables) a Kontingenční grafy (Pivot Charts).

Školení MS Excel 2011 - Pro manažery a ekonomy

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 5 385,- Kč s DPH / 4 450,- Kč bez DPH

Na tomto pokročilém školení vám představíme vrcholové nástroje pro analýzu dat, predikce, trendy, variantní výpočty, hledání řešení a další praktické nástroje a možnosti, které MS Excel 2011 for Mac nabízí. Školení můžeme zajistit i v anglickém jazyce.

Školení MS Excel 2011 - Kontintenční tabulky

Délka školení: 5 hodin v 1 dni
Základní cena za účast jedné osoby: 2 481,- Kč s DPH / 2 050,- Kč bez DPH

Kontingenční tabulky (PivotTables) patří k nejefektivnějším nástrojům Excelu 2011 for Mac. Na školení vás tento výborný nástroj naučíme používat od úplných základů, až po méně známé a na první pohled skryté prvky. Naučíte se kontingenční tabulky vytvářet z místního nebo externího zdroje dat, měnit nastavení kontingenční tabulky, upravovat pohled na vaše data přesně jak potřebujete, vkládat vlastní výpočty a vytvářet kontingenční grafy. Výuku vždy upravujeme směrem ke konkrétní skupině účastníků.